Gelişim Test Eğitim Danışmanlık Hoş geldiniz

0533 298 83 78
Gazi Umur Paşa Sok. No:29/4 Balmumcu, Beşiktaş/İSTANBUL
Kurumsal

Sıkça Sorulan Sorular

Gelişim Test Eğitim ve Danışmanlıkın eğitim anlayışı, nitelikli birey, kaliteli işgücünü hedef alır. Gelişim Test Eğitim ve Danışmanlık mesleki deneyimi en iyi şekilde katılımcılarına aktaran eğitim ve danışmanlık kurumudur. Gelişim Test Eğitim ve Danışmanlık ‘da bireyler, uzmanlaşmak istedikleri her branş için, doğru eğitimler alarak, sektördeki yerlerini kendilerinden emin bir şekilde atmaktadırlar.

Tüm eğitimlerimizin sonunda dijital olarak, o eğitimi başarı ile bitirdiğinizi kanıtlayan Üniversite onaylı, e-devlet ten sorgulanabilir sertifikaya sahip olacaksınız.

Gelişim Test Eğitim ve Danışmanlık, öğrencilerinin rahat ve ferah bir ortamda öğrenim görebilmesi için bütün olanakları sağlamaktadır. Eğitim ve Grubun özelliğine uygun şekilde veya kendi çalışma ortamınızda eğitim vermektedir. Ayrıca uzaktan eğitim sistemiyle de güvenilir, konforlu ve kaliteli eğitim sunmaktayız.

Branşlara göre fiyatlarımız, kalite ve zamanlama bakımından, mevcut piyasa değerleri baz alındığında, daha uygun bir ücretlendirmeye tabidir. Detaylı fiyat teklifi almak için 0216 348 44 53 / 0534 343 71 23 / 0533 298 83 78 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz. Eğitim görmek istediğiniz branşın ödemesini, kredi kartına taksitlendirerek veya peşin ödeme indirimlerinden yararlanarak yapabilirsiniz. Katılımcıların istekleri doğrultusunda, mümkün olan en esnek ödeme planlamalarında, müşteri ilişkileri direktörlerimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.