Gelişim Test Eğitim Danışmanlık Hoş geldiniz

0533 298 83 78
Gazi Umur Paşa Sok. No:29/4 Balmumcu, Beşiktaş/İSTANBUL
Mesleki-Egitim-mesleki-yeterlilik-eğitim-sertifika

Yetişmiş İnsan Gücüne Katkı Sağlıyor

Gelişim Test Eğitim ve Danışmanlık, Yetişmiş İnsan Gücüne Katkı Sağlıyor

Eğitim, hem birey hem de toplum için çok önemli olan konuların başında gelir. Çocukluk çağından itibaren başlayan eğitim hayatı, ölünceye kadar devam eder. Bireyler, hep bir şeylerin eğitimini görürler. Çocukluk çağında anne ve baba ile başlayan eğitim, ilerleyen süreçte okul eğitimi ve sonrasında da mesleki eğitimle sürer gider.

İş ve Meslek Hayatının En Önemli Aşaması İş ve Meslek Eğitimi Aşamasıdır

İş ve meslek hayatına atılmak isteyen bireyler için okul sonrasında başlayan staj hayatı mesleki eğitimin ilk aşamasıdır. Bu aşamadan başarı ile çıkan bireyler sonraki aşamaya geçmeye hak kazanırlar. Bu aşama iş ve meslek eğitimi aşamasıdır ki bu aşamada yetkin bir eğitim kuruluşundan yardım almak her zaman insanı bir adım öne geçirecektir.

Kaliteli ve Verimli İçerikler Bireylere Sunuluyor

Sektörün öncü kuruluşları arasındaki yerini kısa bir süre önce alan Gelişim Test Eğitim ve Danışmanlık, Türkiye ve Dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, eğitim ihtiyacı duyulan sosyal, bilimsel, kültürel, ekonomik ve teknolojik alanlarda kaliteli ve verimli içerikleri tüm bireylere sunarak, yetişmiş insan gücüne katkı sağlıyor.

Gelişim Test Eğitim ve Danışmanlık, Mesleklerle İlgili Bilgi ve Beceri Düzeyini Yükseltiyor

İş ve Meslek sektörünün gereksinim duyduğu nitelikli iş gücüne yüksek kalitede öğrenme çözümleri ve fırsatları sunan Gelişim Test Eğitim ve Danışmanlık, meslekle ilgili bilgi ve beceri düzeyini yükselterek, yeni meslek becerilerinin kazandırılması ve eğitim alanlarının çeşitliği ile her eğitim düzeyinden bireylerin gelişim süreçlerine katkıda bulunuyor.

Bireylerin İhtiyaçlarına Cevap Veren Eğitimleri Sunuyor

 Gelişim Test Eğitim ve Danışmanlık, yenilikçi ve lider bir eğitim ve danışmanlık kuruluşu olarak, toplumdaki her yaş birey ve her kesimden oluşan bireylerin kişisel ve kurumsal gelişimlerine katkı sağlayarak, çağın gereklerini ve insana dair sürekli değişim gösteren ihtiyaçlarını tespit ederek,  bireylerin bu ihtiyaçlarına cevap veren eğitimleri sunuyor.

Toplumun ve Türkiye’nin Gelişimine Katkı Sağlanıyor

Gelişim Test Eğitim ve Danışmanlık, “nitelikli birey, kaliteli işgücü” hedefiyle çıktığı yolda alanında uzman eğitimleri, alanında uzman eğitmenlerin tecrübelerini ve birikimlerini güncel ve kaliteli eğitim programları hazırlıyor. Hazırlanan bu programlar, ulusal ve uluslararası düzeydeki bireylere, kamu kurum ve kuruluşlarına, özel sektör çalışanlarına sunularak, toplumun ve Türkiye’nin gelişimine katkı sağlıyor.

Görev Yapan Eğitmenler, Saha ve Akademi Tecrübesi Olan Profesyonellerden Oluşuyor

Gelişim Test Eğitim ve Danışmanlık’ta görev yapan eğitmenler, sektörlerinde akademi ve saha tecrübesi olan profesyonellerden oluşurken, eğitim anlayışı ise “nitelikli birey, kaliteli işgücü” hedefini taşıyor.

Bir Sertifika veya Belge Satan Bir Kurum Değil, Mesleki Eğitimi En İyi Şekilde Adaylara Aktaran Bir Kuruluş

Gelişim Test Eğitim ve Danışmanlık, bir sertifika veya bir belge satan bir kurum değil, mesleki eğitimi en iyi şekilde adaylarına aktararak, klasik olan eğitim teknikleri dışına çıkarak, sektörün ihtiyacına uygun doğru eğitim planını planlayarak kursiyerlerine aktarıyor.

Kursiyerler, Doğru Eğitimi Alarak, Sektördeki Yerlerini Emin Şekilde Alıyor

Gelişim Test Eğitim ve Danışmanlık’ta kursiyerler nitelikli hale gelmek istedikleri her branş için, doğru eğitimleri alan kursiyerler, sektördeki yerlerini emin bir şekilde alıyorlar.

Eğitim Sonunda Yapılan Sınavda Başarılı Olanlara Sertifika Veriliyor

Gelişim Test Eğitim ve Danışmanlık’ta eğitimler sonunda eğitim süresince edinilen bilgilerden hazırlanılan sınavda başarılı olan kursiyerler sertifika almaya haz kazanırlarken, Gelişim Test Eğitim ve Danışmanlık’ta yapılan eğitim sonucunda konuları anlayamadığını bildiren ve yüzde 11 devamsızlığı olan katılımcılar,  hiçbir ek ücret ödemeden programı tekrarlayabiliyor.