Gelişim Test Eğitim Danışmanlık Hoş geldiniz

0533 298 83 78
Gazi Umur Paşa Sok. No:29/4 Balmumcu, Beşiktaş/İSTANBUL
Kurumsal

Teslim, İptal ve Cayma Hakkı

TESLİM, İPTAL ve CAYMA HAKKI

ALICI, SATICI 'ya ait https://gelisimtest.com alan adlı internet sitesinde ve Gelişim Test Eğitim ve Danışmanlık adına faaliyet gösteren diğer internet sitelerinde sözleşme konusu eğitim hizmetinin temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

Sözleşme konusu eğitim, ALICI ile SATICININ telefon ya da elektronik ortamda karşılıklı anlaşmasının ardından ALICI'ya tanımlanır. ALICI'ya Kullanıcı adı ve şifresi SMS ve Mail olarak SATICI tarafından gönderilir. ALICI giriş yaparak Sözleşmesini onaylar.

27 Kasım 2014 Perşembe günü 29188 sayı numarası ile Gümrük ve Ticaret Bakanlığından Resmi Gazete'de yayımlanan Mesafeli Satış Sözleşmeleri gereği Cayma Hakkı istinai durumları çerçevesinde;

Cayma Hakkının İstisnaları:
MADDE 15 – (1) Taraflarca aksi kararlaştırılmadıkça, tüketici aşağıdaki sözleşmelerde cayma hakkını kullanamaz:
1- Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler.
2- Uzaktan eğitim ürünlerinin fiziki teslimatı bulunmamaktadır. İnternet ortamında sunulan ürün, ürünün satın alınması ile alıcıya en geç bir gün içinde ilerieğitim.com internet sitesi üzerinden sunulmaya başlanır.
3- Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler.

Yukarıdaki maddelerden ötürü ALICI sözleşmesini onayladıktan sonra İPTAL ve CAYMA hakkını kullanamaz.